פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות

ארונות

ארונות הם פריטים חשובים ופונקציונאליים, הנחוצים בכל חלל. ארונות משמשים לצורכי אחסון בגדים, מגבות, פריטים חשמליים, מצעים, מצרכי מזון וחומרי ניקוי, ועוד. בחדרי מגורים ובבתים פרטיים, ובמשרדים ובבתי עסק, ממוקמים ארונות מסוגים שונים, בהם מאוחסנים הפריטים הדרושים לדיירים, או לעובדים, העושים בהם שימוש יומיומי. ישנם ארונות אמבטיה וארונות מטבח, ארונות בגדים, וארונות המשמשים לצבירת חפצים אשר על אף שלא נעשה בהם שימוש יומיומי, הריי שחשיבותם לבני הבית רבה, ויש בהם צורך עתידי. בין היתר נהוג לשמור בתוך ארונות כאלו את הפריטים אשר ישמשו כ'נדוניה' לילדים, אלבומי תמונות ישנים היקרים ללבכם, ועוד. בשני העשורים האחרונים תפסו חדרי ארונות מעוצבים, נישה רחבה ומבוקשת, בתחום הרהיטים. בבתים רבים ניתן למצוא חדרי ארונות קיימים, אשר ניתן לרעננם ולהחליפם כראות עינכם. אולם גם בבתים אשר לא זכו מראש בחדרים אלו, תוכלו לבנות חדרי ארונות חדשים, בחלל המתאים אשר תעמידו לרשותם.

גם ארונות מטבח חולשים על חלק ניכר בתחום עיצוב הריהוט לבית, ומעצבי מטבחים מציגים בכל עת קולקציות חדשניות המשלבות יופי ואיכות, לצד נוחות מקסימלית. בתחום חברת ארונות המטבח ניתן למצוא עיצובים נוחים של קרוסלות לסירים ולמכסים, ומגירות נשלפות עבור הצלחות, הכוסות, פריטי המזון, ועוד.

ארונות קיר מודרניים המיועדים לחדרי השינה, כוללים כיום בין היתר גם מגירות נשלפות, וסטנדים לתליית עניבות, חגורות וצעיפים. באם התברכתם בשפע של נעליים, ניתן לרכוש בנפרד גם ארונות נעליים, בהם יכולים בני הבית לאחסן את כל הזוגות שברשותם, באופן נוח ויעיל לשימוש יומיומי. ארונות הזזה לחדרי השינה וחדרי הילדים, אהובים אף הם על הקהל הישראלי. הפריטים ממוקמים בתוך נישות בחלל החדר, והם עשויים לחסוך מקום רב. על גביי ארונות הזזה ניתן לקבע גם מראות יפהפיות, והם מגיעים בסגנונות מעניינים ובצבעים מרהיבים לבחירתכם.

ארונות ניתן להשיג כיום בכל גודל ומידה, ובמגוון חומרים רחב. ישנם ארונות רגילים אותם ניתן לרכוש בשוק הרהיטים, על פי קשת מידות סטנדרטיות וידועות מראש, אולם ניתן גם להזמין בכל עת ארונות מנגר או ממעצב רהיטים בחנויות הרהיטים השונות, ולדאוג כי המידות הנדרשות, יתאימו בדיוק עבור החלל בו ימוקמו הפריטים בבית.