פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר

     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

עיצוב הבית

עיצוב הבית נדרש לנו בעת מעבר לדירה חדשה, וכמו כן בכל זמן בו אנו מרגישים צורך לשנות ולרענן, לא בכדי הפכו כלי בית דקורטיביים למבוקשים כל כך כשמגיע זמן מתנות לחג. לשדרג ולהוסיף טעם ועניין חדש, לסביבה המוכרת. במהלך החיים משתנים לא פעם צרכינו ודרישותינו מסביבת המגורים בה אנו חיים, ואם כאשר היו ילדינו קטנים ריהטנו את חדריהם כך שיהיה בהם כל הנחוץ לגילאי הילדות, הריי שעם הבגרות ועל אחת כמה וכמה לאחר שעוזבים יקירנו את הקן החמים, הריי שאנו מעוניינים להחליף את העיצוב הישן, במראה חדש ומעודכן אשר יתאים לסגנון חיינו החדש.

עיצוב הסלון וחדרי השינה בבית, דורש מיומנות מורכבת, בהתאמת גודלם של הרהיטים וסגנונם לחלל הקיים, ובהתאמת הצבעים לפריטים, פרקטים ולריהוט הנבחר. צביעת הקירות בצבעים חמים תעניק לחדרי השינה של ההורים מראה אינטימי ורומנטי. עיצוב הבית בחללים קטנים ובדירות שגודלן אינו רב, כולל רכישת ריהוט מודולרי בו ניתן לאחסן את כל הפריטים והאביזרים הנחוצים לנו, באופן אסתטי ותוך ניצול מושכל של החלל. מומחים בחחום עיצוב הבית יוכלו להציע לכם לבנות נישות מעניינות מגבס במקומות שונים בבית, ובכך לשדרג את המראה בן רגע, וכמו כן לנצל את החללים לדרישות פונקציונאליות. חללים אשר נראו לכם קטנים ובלתי יעילים, ינוצלו על ידי בעלי מקצוע אשר יתכננו עבורכם פתרונות אחסון פרודוקטיביים, והמראה העדכני יכלול שימוש בצבעים הנכונים, על פי טעמכם, ובהתאם לחלל המעוצב.

במהלך מגורים פעילים בבית הזקוק לרענון ולמראה עדכני, נוהגים בעלי הדירות לבצע שינויים בעיצוב הבית, באמצעות רהיטים חדשים ומודרניים, כמו מערכת סלונית חדשה, פינת אוכל מרשימה, מטבח מודרני בסגנון אישי אהוב, רכישת צמחייה יפה לאיזורים שונים בבית, הוספת פריטי נוי ייחודיים, וצביעת הקירות במראה ובגוונים טריים, אשר ישנו בן רגע את האווירה הביתית, וייצרו עבורכם מראה חדש, ושובה לב.