פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

עיצוב מטבחים

המטבח המודרני הוא אחד החללים החדשים יחסית בעולם הריהוט בפרט ובעולם עיצוב הפנים בכלל. אם עד לא מזמן תכלית ריהוט המטבח הייתה פונקציונלית בעיקרה, הרי שכיום הפן העיצובי של המטבח משמעותי לא פחות.

המטבח המודרני – המהפכה מתחילה בראש

במטבח היהודי לאוכל יש מקום של כבוד, כי אחרי הכל אוכל מהווה התרפקות על העבר והמסורת. לא בכדי נכתבו שירים רבים על מאכלים שונים מתוך ההבנה כי המטבח הוא לב ליבו של הבית. לכן, יש להתייחס ברצינות רבה לעיצוב המטבח ולהימנע מקבלת החלטות שישפיעו על העיצוב הכללי של הבית.

שורשי המהפכה המטבחית המתחוללת מעל בימת עיצוב הפנים, נעוצים במהפכה התפיסתית ששטפה את העולם המודרני בשנים האחרונות. אם בעשרות השנים האחרונות הקריירה הייתה חזות הכל והבילוי מחוץ לתחומי הבית היה הטרנד השולט, הרי שכיום ניכרת מגמה של חזרה לשורשים במידה מסוימת, כשהחברה העולמית מתפכחת בהדרגה ומכירה בחשיבות הבילוי המשפחתי וההווי האינטימי, כערכים שיש לשמר ולטפח במטרה לבנות תא משפחתי בריא ומלוכד. בהדרגה, זמן איכות משפחתי הפך ממונח מיושן ובלתי עדכני למטרה שיש לשאוף אליה, ולמצוא לה מקום ביומן העמוס לעייפה. התוצאה הישירה אליה הוביל השינוי התפיסתי הייתה ההכרה במטבח הביתי כאזור הבילוי המשפחתי. לאט אבל בטוח, ההווי המשפחתי העתיק את משכנו מחדר האורחים הרשמי והנוקשה משהו, למטבח הביתי החמים, המזמין ונטול העכבות. השינוי העיצובי היה מתבקש, וכל השאר – היסטוריה...

המטבח המודרני – מאפיינים בולטים

מטבח מודרני קודם כל, מעוצב, ובמקביל, לא מתפשר על פונקציונליות מקסימלית, וזוהי, למעשה, תמצית השינוי הגדול. בהתאם לכך, מושם בשנים האחרונות דגש רב על עיצוב ריהוט המטבח ועל הגשת היצע רחב ללקוח, ממנו יוכל לבחור את עיצוב ריהוט המטבח המועדף עליו, אשר ייצור את האווירה הרצויה בחלל המטבח שלו, ואשר יתכתב עם השפה העיצובית הכללית של הבית. מטבח כפרי עתיק משהו ומחמם לבבות הפך לאייטם עדכני במיוחד, בעוד מטבחי היי טק מודרניים שומרים על פופולאריות לא פחותה. לאחר בחירת העיצוב האהוב על בעלי המטבח, ייבחן הפן הפונקציונלי של הרהיטים, והם יותאמו לצרכיו של הלקוח באופן האופטימלי.

אביזרי רקע – הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל

אם בעבר היה ריהוט המטבח הביתי הקלאסי מבוסס על ארונות מטבח, על שולחן, ועל כסאות, הרי שכיום אין בכך די. הצורך ביצירת חלל ייחודי בעל אווירה מודגשת, בין אם כפרית, בין אם מודרנית, ובין אם מתונה, דורש שימוש גם בפריטי רקע שונים אשר משלימים את האווירה והופכים את המטבח ליחידת בילוי אינטימית למשפחה. בין היתר, קרמיקה למטבח תופסת באחרונה תאוצה ונחשבת לאחד האלמנטים היותר שימושים בעיצוב מטבחים. קרמיקה למטבח מוגשת ללקוח באין ספור ווריאציות של גדלים, גוונים וסגנונות ומאפשרת עיצוב החלל באופן מושלם..