פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

פרגולות

פרגולות העשויות מעץ, היו ועודן הבחירה המועדפת על רבים. פרגולות משתלבות באופן ההרמוני, הטבעי והיפה ביותר, עם הסביבה והנוף, ולכן הן אהובות ומבוקשות כל כך מבין שלל מערכות ההצללה הקיימים בשוק. . פרגולות תפקידן להצל את השטחים אשר מעליהם היא מוצבת, אולם מראן המצודד מביא גם תושבים המתגוררים בארצות קרות, למקם אותן במרפסת הבניין או בחצר הבית, בכדי לזכות באסתטיקה מושלמת, לצד הצללה נעימה, בימי השמש המעטים במהלך השנה. בשל נחיצותן בישראל החמה, מבוקשות פרגולות בבתים רבים, והן מעניקות הצללה נעימה ומראה עיצובי מקסים ושובה לב. מעצבי גינות נוהגים להמליץ ללקוחותיהם על רכישה ובנייה של פרגולות בחצרות הבתים, משום שמלבד נחיצותן בגינות הפתוחות לקרני השמש, הריי שסגנונות העיצוב להן הן זוכות בשנים האחרונות, משדרגות את מראה הגינה, ומשתלבות ביופי רב בין שיחי הנוי והצמחייה הירוקה.

יתרון נוסף הנזקף לזכותן של פרגולות, טמון בעובדה כי הן שומרות ומגנות על עורנו, מפני מחלות קשות. מתחת לפרגולות ניתן להעמיד את רהיטי הגן המודרניים, ולזכות בן רגע, בפינת חמד קסומה ושימושית כאחד. פרגולות מעץ מעניקות מראה כפרי, חמים וביתי, והן עשויות להתאים גם למרפסות הממוקמות בבנייני דירות. הפריט העיצובי ישנה במהירות את האווירה במרפסת הביתית, כאשר בארבעת צידיו ניתן להעמיד עציצים גבוהים ויפים, ליצירת אווירה מושלמת, נינוחה ומרגיעה.

ניתן למקם פרגולות וסוככים גם בכניסה לבתים, לצד השביל או בפינה צדדית, כאשר מעליהן יטפסו שיחי גפן יפהפיים, ויגרפו מהאורחים היקרים אינספור מחמאות. אירוח וסעודה תחת פרגולות, היא חוויה מסוג אחר, והמפגש עם הטבע כאשר אתם והאורחים נהנים מהגנה מפני השמש, ישובים בצל נעים, ומתענגים על ארוחה טובה, יותירו טעם של עוד. בישראל בוחרים רבים בעץ פיני לצורך בניית פרגולות, אולם גם סוגים אחרים מבוקשים בשוק, וכוללים עץ גושני, וחומרי עץ מאסיבי נוספים. בחירת פרגולות לעיצוב הבית והגינה, תיעשה באמצעות אנשי המקצוע השונים הממתינים לכם בחנויות המתמחות, או אצל מעצבי רהיטים העוסקים בבניית פרגולות מעץ.