פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

פרזול למטבח בעיצוב הבית

המטבח הוא לב לבו של כל בית, בכל תרבות ובכל מקום בעולם - המקום בו אנו מבשלים, אוכלים, פותרים בעיות ומחליפים חוויות עם בני המשפחה. זו הסיבה כי המטבחים המודרניים הם החדרים המאובזרים במיטב הטכנולוגיה המתקדמת ובשלל הגאדג'טים הסופר מגניבים, העושים את החיים לקלים יותר ואת הארוחות המשפחתיות לטעימות יותר. האלמנט הבולט ביותר, שנכנס בשנים האחרונות ליותר ויותר מטבחים, הוא אלמנט של פרזול למטבח. ניתן אפילו לומר כי פרזול למטבח זהו חלק בלתי נפרד מכל בית המציע שלל פתרונות נוחים ויעילים, כמו גם קובע את הסגנון העיצובי של המקום וככל שמשקיעים יותר בפריטים של פרזול למטבח, כך גם המטבח יראה אסתטי ומסוגנן יותר.

מגירות וארונות

מוצרי פרזול למטבח, שהם למעשה, מוצרים כמו ידיות הדלות, מתקני ייבוש ותלייה, מגירות, מסילות למגירות ועוד הרבה אלמנטים אחרים הקשורים לתפעול ולעיצוב, מציעים שלל אפשרויות לאחסון ולארגון של כל מרכיבי המטבח. אפשרות המגירות "החכמות" במסגרת של פרזול למטבח, היא אחת מהן והיא גם זו שמציעה את מירב הנוחות וניצול השטח במטבח. כך למשל, פרזול למטבח מציע פטנט נפלא כמו קרוסלה המאפשרת לנצל את הפינה ה"מתה" הנוצרת בדרך כלל בשל אילוצי התכנון. זוהי קונסטרוקציה בעלת מספר קומות שסיבובה מאפשר גישה נוחה אל הכלים המאוכסנים באותה הפינה. ישנם גם ארונות "חכמים" בהם פתיחת הדלת גוררת חלק אחר שבעקבותיו נפתח עוד חלק, זה שהכי קשה להגיע אליו ללא שכלולי פרזול למטבח.

פתרונות תלייה

בעזרת פטנטים נפלאים וחכמים של פרזול למטבח, אפשר לדאוג גם לנושא של תלייה - תליית מגבות, תליית מתקני אחסנה, תליית סכינים וכלי בישול, תליית פרטי עיצוב ואפילו תליית ארונות. מדובר במוצרי פרזול למטבח הניתנים להתקנה הן בחלקים החיצוניים כמו קירות והן בחלקים הפנימיים של ארונות המטבח. מה גם, אלה הם מוצרים ברמת גימור יפיפייה ואלגנטית, שלא רק מסייעים לתפקוד המטבח באופן יעיל ופותרים בעיות אחסנה ומקום, אלא גם מהווים אלמנט עיצובי המעניק למטבח טאצ' ייחודי במינו. בין מוצרי פרזול למטבח המיועדים לתלייה ניתן למצוא מגוון רב של ווי תליה, פסי מגנט ומערכות תלייה המתפרשות לאורך הקיר ומעניקות מקסימום נוחות.

פינות ישיבה

פינות ישיבה גם הן ניתנות היום לשדרוג ועיצוב חדשני באמצעות האלמנטים של פרזול למטבח. בעבר, כשתחום עיצוב המטבח וניצול האופטימאלי של השטח לא זכה להתייחסות, היום העיצוב נמצא בראש סדר העדיפויות ומאפשר לנו לתכנן את המטבח הביתי בצורה יעילה ביותר, כך שגם יישאר מקום לדברים אחרים כמו פינות ישיבה או פינות עבודה. במטרה לנצל את השטח בצורה מקסימאלית ולהעניק למטבח מראה מעודכן, תחום של פרזול למטבח מציע פתרונות כמו שולחנות מודולאריים, כיסאות מתקפלים וארונות נירוסטה איכותיים המגיעים בשלל צבעים וסגנונות.