פרויקטים
עיצוב פנים
סגנון חיים
גלריית וידאו
מטבחים
חדרי שינה
חדרי ילדים
ארונות
חדרי עבודה
ספריות
מזנונים
פינות אוכל
מערכות ישיבה
שולחנות סלון
חדרי אמבטיה
שידות/קומודות
מדרגות/מעקות
פרגולות
סאונות יבשות


צור קשר
     לתיאום
פגישה  מראש
052-2855028

מערכות ישיבה

ריהוט סלוני של מערכות ישיבה, מבוקש לאורך כל השנים, משום שזוהי הפינה המשפחתית ביותר, בה מבלים יחד כל בני הבית, והיא משמשת גם לאירוח חברים ובני משפחה, ולערבים אינטימיים ורומנטיים, של בעלי הבית. בבואכם לרכוש מערכות ישיבה עליכם להתחשב במספר גורמים אשר יהפכו את הקנייה הנעימה, לכדאית גם בטווח הרחוק. מערכות ישיבה מעץ הן המערכות האהובות ביותר, אולם יש להקפיד ולבחור פריטים אשר נבנו מחומרי גלם איכותיים, כמו בוק, אלון או דובדבן. סוגי עץ רבים המרכיבים מערכות ישיבה ידועים כזולים במחירם ובאיכותם גם יחד, ולכן חובה לברר מאילו סוגי עץ מורכבות המערכות, והאם השלד שלהם וחלקיהם החשובים, בנויים מעץ מאסיבי ומשובח.

מערכות ישיבה מוצעות באולמות תצוגה ברחבי הארץ, וניתן למצוא סגנונות עיצוביים מיוחדים גם במגזינים הרבים, ובאתרי האינטרנט השונים. עם זאת חשוב לבחון בקפידה את המוצר על פי מראה עיניים, ולבדוק כי הישיבה בו אכן נוחה ונעימה כפי שמבטיחות הפרסומות השונות. מערכות ישיבה הכוללות ריפודים מסויימים, עשויות לגרום לכם ולאורחיכם להזעה ולכן יש לבדוק את סוגי הבד השונים, ולהתייעץ עם המוכרים בנוגע לבדים המתאימים ביותר, גם אם מחירם יהיה גבוה יותר מאחייהם הזולים.

מערכות ישיבה מבד הכוללות בדים בהירים רצוי לרכוש לאחר שהילדים בגרו מעט, או לפחות כאשר הסכנה לשפיכת כוס שוקו על הספה או מריחת צבעים על גביי הספה הבהירה, תקטן באופן יחסי. במקומות רבים תקבלו עם תעודת האחריות, אחריות גם לבדי הריפוד של מערכות ישיבה, אולם נזקים עצמיים אינם כרוכים כמובן, בגדר אחריות זו. כך או כך, מערכות ישיבה המיועדות לזוגות עם ילדים קטנים, ראוי שתהיינה מצויידות מבדים איכותיים אשר דוחים כתמים, וכי הבדים יהיו ניתנים לכיבוס.

מערכות ישיבה קיימות בשלל עיצובים, ומציעות בין היתר ספות מעוגלות, הבנויות בצורת האות ר', או מעוצבות בזוויות מעניינות, במראה אופנתי ומעודכן. ניתן למצוא גם מערכות ישיבה עבור בני נוער, הנוהגים לארח חברים בני גילם בחדריהם, וזקוקים לפינת ישיבה נוחה, נעימה, ומודרנית.